Cumartesi, Nisan 13, 2024

PlayStation Plus Essential 2023 Ocak Ayının Oyunları Sızdırıldı

Paylaş

silkroad gaminggentr

Önceki aylardaki gibi PlayStation Plus Essential 2023 Ocak ayının resmi duyurudan önce oyunları sızdırıldı.

Peki, yeni yılın ilk ayında PlayStation Plus Essential‘de hangi oyunlar ile karşılaşacağız.

playstation plus ocak 2023 oyunlari sizdirildi 15515046 5253 amp

PlayStation Plus Essential Ocak 2023 Oyunları Sızdırıldı

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS5, PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS5, PS4)
  • Fallout 76 (PS4)

Sağlam kaynaktan yapılan sızıntıya göre önümüzdeki ay PlayStation Plus Essential’de yukarıdaki oyunları göreceğiz. Tabii ki en nihayetinde bu bir sızıntı, ancak önceki aylara bakarsak sızıntıların hepsi doğruluğunu kanıtlamakta.

3 Ocak 2023’de indirmeye açılacak olan oyunlardan Fallout 76, hali hazırda zaten PlayStation Plus Extra aboneleri için erişime açık. Kısacası Fallout 76 artık PlayStation Plus Essential aboneleri içinde erişime açık olacak.

Gelin oyunlar hakkında size kısa bilgiler vereyim.

Oyunlar hakkında bilgi

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS5, PS4)

Star Wars Jedi: Fallen Order, 2019’daki bir Star Wars oyununun ideal örneğidir. Birden çok türün uzman bir karışımıdır. Birlikte vakit geçirmeyi sevdiğiniz karakterlere sahiptir. Filmlerin son derece çekici tasarım estetiğine sahiptir. Ancak Fallen Order, klasik Star Wars oyunundan daha fazlasıdır. Respawn, şimdiye kadarki en iyi oyunlarından birini yaptı. Aynı zamanda en iyi Souls benzeri oyunlar arasına girmeyi başardı.

Jedi grubunun Galaktik Cumhuriyet için hainler olarak damga yemesi ile İmparator Palpatine tarafından Order 66 adı altında Jedi avı başlatılıyor. Bu da görülen her Jedi’ın sorgusuz sualsiz öldürülmesi anlamına geliyor. Bir Jedi Padawan olan Cal Kestis rolünde olduğumuz Star Wars Jedi: Fallen Order oyununda, hem geçmişimiz ile ilgili parçaları bir araya getirmeye, hem de Jedi Order’ı yeniden kurma görevindeki eğitimimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

star wars jedi fallen order 4k new ok 1280x720 1

  • Axiom Verge 2 (PS5, PS4)

Birçoğunuz Axiom Verge oynadınız veya bu oyunun bağımsız oyunlardaki “Metroidvania” maceralarına aşinasınızdır. Axiom Verge’in devam oyunu Axiom Verge 2, yeni karakterler, yetenekler ve oynanışla bizleri karşıladı.

İki boyutlu oyun olan Axiom Verge 2: Dünyanın en büyük şirketi Globe 3’ün başındaki Milyoner Indra, geçmişte kaybolan kızını bulmak için Antarktika’ya doğru yola çıkar. Eski yüksek teknoloji uygarlığının kalıntılarıyla Dünya’ya benzeyen farklı bir dünyayı keşfetmemizi sağlıyor. Makineleri hackleyerek, canavarlarla savaşarak ve uzaktan kontrol edilebilen bir drone ile paralel olarak gerçekliğe bağlanan dünyasını keşfediyoruz.

axiom verge 1621954143045

  • Fallout 76 (PS4)

Serinin ilk MMO oyunu olan Fallout 76, büyük savaşın yirmi beş yıl sonrasında geçiyor. Ülkenin en başarılı ve zeki insanları arasından seçilen sen ve senin gibi diğer sığınak sakinleri Reclamation Day 2102’de nükleer kıyamet sonrası Amerika’ya adım atıyor.

Tek başına veya başkalarıyla güç birleştirerek keşfe çıkabilir. Çorak topraklardaki büyük tehditlere kafa tutabilirsin. Fallout hikayesine ek olan bu çok oyunculu açık dünyada, nükleer savaşta harap olmuş geniş çorak toprakları keşfetmelisin.

wallpapersden.com fallout 76

Zeliha Yılmaz
Zeliha Yılmaz
Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler