PC HocasıYazılımProfesyoneller İçin PDF Düzenleme Uygulması Soda PDF

Profesyoneller İçin PDF Düzenleme Uygulması Soda PDF

 

Adobe Acrobat dışında tam özellikli veya sadece okuma için bir pdf uygulaması arayanlar için muadil uygulama olan Soda PDF ücretsiz sürümü ve profesyonel düzenlemeler için pro sürümü ile karışımızda PDF çözümün daha fazladır.  Özellikle işinizi düzenli ve verimliliği artırmak için tasarlanmıştır.Uygulamanın kullanıcı dostu olması bir çok kullanıcı tarafından kısa sürede çok fazla tercih edilmesinin nedenini açıklıyor.

Screenshot_4

 

Soda PDF 300den fazla formatta PDF oluşturabilir ve PDFleri MS Office dosyalarına dönüştürerek düzenler. Yasal olarak bağlayıcı belgeleri imzalamak için dijital imza özelliği,dosyalarınızı doğrudan Dropbox , Google Drive , onedrive &evernote gibi online alanlara yükleme desteği ile kurumsal bazda firmaların gereksinimlerini karşılamakta.

Ayrıca 256-bit AES şifreleme özelliği ile ayarlanabilir belgelerinizi koruyabilirsiniz.Word, Excel, PowerPoint ve daha PDF oluşturabilirsiniz.Uygulama Windows ve Mac OS X alt yapılı bilgisayarlarla uyumlu sürümleri bulunmaktadır.

Ücretsiz PDF okuyucu sürümü ve 30 günlük deneme sürümü bulunmaktadır. Standart lisansı ise 59, 00 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta. Detaylı bilgilendirme ve dene sürümünü indirmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

improvements-img

 

Sistem gereksinimleri ;

 

OS : Windows 10 (masaüstü uygulaması), Windows 8 32 ve 64, Windows 7 32 & 64, Windows Vista 32 & 64, Windows XP

İşlemci : Pentium III veya eşdeğer |

RAM : 512 MB ​​(1 GB Vista, 7 ve 8 için) |

Disk Alanı : 100 MB

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/profesyoneller-icin-pdf-duzenleme-uygulmasi-soda-pdf-4992/ linkinden 30.07.2021 00:07:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement