reklam
PC HocasıOyunPUBG’ye Eğitim Modu Geliyor! Hem de 2×2 KM’lik Yeni Harita İle Beraber!

PUBG’ye Eğitim Modu Geliyor! Hem de 2×2 KM’lik Yeni Harita İle Beraber!

PUBG yeni bir güncelleme için daha hazırlıklara başladı. Bu seferki güncelleme oyunda uzun zamandır olmayan eğitim modu.

PUBG paylaştığı bir yazı ile oyuna eğitim modunun geleceğini açıkladı. Bu eğitim modu dahilinde oyuna 2×2 KM büyüklüğünde bir harita eklenecek. Bu harita Sanhok‘un 4’te biri kadar olacak.

Bu eğitim modu ile beraber gelecek olan haritaya oyuncuların her açıdan gelişmesi için birçok şey eklenecek. Bu harita içerisinde birçok atış alanları, araçlı etkinlikler, yakın ve uzak savaşlar ve paraşüt etkinlikleri gibi birçok şey olacak. 

Harita içerisinde 40-800-1000 metre menzilli atış alanları bulunacak. Ayakta duran, hareket eden, bina içinde duran veya hareket eden hedefler bulunacak. Açık veya kapalı alanlarda yakın dövüş silahları ile eğitimler yapılacak. Bu sayede oyuncuların silah atışları geliştirilecek.

PUBG PS4 ve Xbox One platformunda oyuna bot ekleyecek

Yine devamında harita çevresinde bir pist ve pistte araçlar bulunacak. Bu araçlara binip özel olarak hazırlanan rampalardan geçebilecek, yarış yapabilecek, asvalt ve arazi yollarda sürüş eğitimi alabileceksiniz. Buda oyun içerisindeki araç kabiliyetinizi geliştirecektir.

Oyuna yeni gelecek olan bu eğitim modu 2×2 KM büyüklüğünde bir haritada gerçekleşecek. Oyuna 5-20 kişi arasında oyuncu katılabilecek. Yine yukarda verdiğimiz bilgiler eğitim modunda bulunacak. Tabi PUBG Corp. bunların değişiklik gösterebileceğini açıkladı.

Eğitim Modu’nun geleceği tarih ise belli. PUBG Corp. bu mod için Eylül ayını gösteriyor. Tabi hangi gün olduğu şuanlık belli değil. Bu yenilik ile beraber artık oyuna yeni başlayan oyuncular kolayca eğitim alıp savaşa daha hazır bir biçimde oyuna girebilecekler. Sizde konu hakkındaki fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz