reklam
Ana SayfaGiyilebilir TeknolojilerPuma’nın İlk Wear OS Akıllı Saati Kasım Ayında Piyasaya Çıkacak!

Puma’nın İlk Wear OS Akıllı Saati Kasım Ayında Piyasaya Çıkacak!

Puma, ilk akıllı saatini bu hafta IFA 2019 teknoloji fuarında tanıttı. Spor markası, Wear OS ve Qualcomm’un Snapdragon Wear 3100 yonga seti tarafından desteklenen giyilebilir ürününü üretmek için son 12 aydır Fossil Group ile birlikte işbirliği yürüttü.

Puma’nın akıllı saati, 44mm’lik kesilmiş naylon ve alüminyum kasa içine yerleştirilmiş 1,19 inç yuvarlak AMOLED ekrana sahip olacak. Puma doğal olarak bu akıllı saati spor severler için hedefliyor ve ağırlığını azaltmak için cihazın kenarındaki bazı kesimler sayesinde yüzeye dayanıklı ve hafif olacak.

Bazı özellikleri

Puma’nın spora odaklı akıllı saatinde 4GB depolama alanı ve çoğu Wear işletim sistemi saatinde standart olarak bulunan 512 MB RAM yer alacak. Bu en son Snapdragon Wear 3100 yonga setine sahip olduğundan, Puma 24 saatten fazla pil ömrünü tüketicilere vaat ediyor.

İddia: Artırılmış Gerçeklik Kulaklık Şirketi Daqri Kapatıldı!

Ancak muhtemelen pil ömrünü elde etmek için Fossil Carlyle ile aynı karmaşık pil seçeneklerini barındıracak. Puma’nın akıllı saatleri Wear OS tarafından desteklendiğinden, NFC ödemeleri, kalp atış hızı izleme, spor takibi, Google Asistan entegrasyonu ve daha fazlası gibi tüm olağan özelliklere erişebileceksiniz. Puma ayrıca tek bir çatal kayışı tokası ile 16mm kayışları desteklemekte.

Puma şimdi bu yeni akıllı saati Kasım ayında 275 dolar etiketinde piyasaya sürmeyi planlıyor cihazın renk seçenekleri olarak şuan siyah, beyaz ve neon renklerde mevcut olacak.

Etiketler

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement