PC HocasıHaberlerSamsung Display “S-Foldable” İsmi için Tescil Başvurusunda Bulundu!

Samsung Display “S-Foldable” İsmi için Tescil Başvurusunda Bulundu!

 

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung’un gelecek yılın başlarında Z şeklini alabilen çift katlamalı katlanabilir bir tablet modelini piyasaya sürmesini bekliyoruz. Bu çok özel bir ekran gerektirecek ve görünen o ki Samsung Display tam da buna sahip. Samsung Display, ekranlar için geçerli olan “S-Foldable” ismi için bir ticari marka başvurusunda bulundu.

Aşağıda Yanko Designs tarafından oluşturulan bu renderda da gösterildiği gibi, bunun katlandığı zaman ekranın şekline atıfta bulunduğunu varsaymak makul derecede mantıklı.

Ticari marka başvurusu, 28 Nisan 2021 yapıldı ancak yakın zamanda başvuruldu ve görünen o ki, bilim kurgu filmlerinde ve dizilerinde gördüğümüz akıllı telefonların bir gün gündelik hayatımıza geleceği de artık çok uzakta değil gibi görünüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-display-s-foldable-ismi-icin-tescil-basvurusunda-bulundu-112430/ linkinden 21.10.2021 21:10:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad