PC HocasıHaberlerSamsung Gelecekte Kulaklık Jakına Geri Dönebilir!

Samsung Gelecekte Kulaklık Jakına Geri Dönebilir!

 

iPhone 7 serisi ile Apple’ın başlattığı kulaklık jakını çıkarma hareketi her ne kadar birçok şirket ve kişiler tarafından eleştiri konusu olmasına rağmen ironik bir şekilde rakip şirketler tarafından da uygulanmaya başlandı.

Her ne kadar uzun bir süre boyunca Android telefon üreticileri kulaklık jaklarını telefonlardan kaldırmayı sürdürmüş olsa bile aralarından bir tanesi yeniden kulaklık jakı devrine dönmek istiyor.

Tipster MauriQHD beyciğime göre Samsung, 2021 veya 2022’de hem Galaxy S serisi telefonlarında hem de Galaxy Note serisinde 3,5 mm kulaklık jakını yeniden sunmaya başlayabilir.

Samsung kulaklık jakını geri getirirse, kesinlikle çok dikkat çekecek ve herkes bunun hakkında konuşacak, ancak bu şirketin olumlu bir yanıt alacağı anlamına gelmiyor. Her iki durumda da, Samsung, kullanıcılardan olumlu bir yanıt alırsa amiral gemisi akıllı telefonlarını kulaklık jakı ile piyasaya sürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-gelecekte-kulaklik-jakina-geri-donebilir-88303/ linkinden 28.07.2021 15:07:03 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video