PC HocasıTabletSamsung’dan Dev Tablet Galaxy View

Samsung’dan Dev Tablet Galaxy View

   

galaxy view1

Bugünlerde Samsung’un Galaxy View isminde olacağı düşünülen dev tablet konusunda fotoğraflar sızdı. Güney Koreli üretici bize öncelikle Eylül ayında dev tablet Galaxy View ile ilgili ipuçları vermişti. Tablet Microsoft Surface tablete benzeyen bir desteğe sahip. Ayrı olarak üçüncü parti satıcıların listelerinde ve bir takım web sitelerinde 32 GİGABYTE sürümü olacağının ve bunun 600 dolarlık bir ücret yaftanına sahip olduğu gözüküyor.

Ancak bu listeler kısa müddet önce bir anda kaldırıldı. Bir takım dedikodulara göre tablet gücünü Exynos 7580 SoC işlemciden alacak ve Full HD ekran çözünürlüğüne sahip. 32 GİGABYTE depolama alanına sahip olacak olan tablet 2 GİGABYTE ram ile desteklenecek.

galaxy view 2

MicroSD kart ile 128 GİGABYTE depolama alanı sağlanabilecek. Tabletin yalnızca Wi-Fi destekli modeli ve Wi-Fi, 3G, LTE seçenekli daha pahalı bir modeli olacak. 600 dolarlık fiyat yaftası ile Apple’ın en düşük iPad Pro modelinde daha ucuz olacak. Ancak bütün Samsung Galaxy View modelleri Apple’ın iPad Prosundna daha düşük fiyat yaftanına sahip olabilir.

Teknoloji devlerinin savaşı tasarımcılara ve teknoloji meraklılara iyi geliyor fakat insanın neyi alacağına karar vermesi ile ilgili çıkardıkları sıkıntıyı analiz edecek bir karşılaştırıcı da yapmaları gerek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsungdan-dev-tablet-galaxy-view-453/ linkinden 28.05.2022 00:05:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial