Shadow Warrior 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Steam'da ₺59 fiyatında satılan Shadow Warrior 2 oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. 

Ücretsiz Olarak Kütüphaneme Nasıl Eklerim?

Şu anda Steam üzerinde ₺59 olan oyun GOG tarafından düzenlenmiş kampanya kapsamında GOG web sitesinden alanlara kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar size ait olmuş olacak. 

İlk önce GOG web sitesinden üyelik açmanız gerekiyor. Zaten hesabınız varsa oturum açmanız yeterli. Hesap oluşturduktan sonra buradaki siteden Go to giveway yazan butona tıklayın. Daha sonra gelen sayfadan Get it free butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyin. Arık oyun sonsuza kadar GOG kütüphanenize eklenmiş oldu. 

Oyunu indirmek için GOG uygulamasına ihtiyacınız var. GOG web sitesinden GOG uygulamasını indirip kurduktan sonra giriş yapın. Daha sonra kütüphanenizde gördüğünüz Shadow Warrior'u indirin. 

Not: Oyun Steam'da hala ücretli. Ücretsiz olarak aldığınızda ise oyun sadece GOG kütüphanenizde olacak. 

Shadow Warrior 2 Oyunu Neler Sunuyor?

1997 yılında çıkan 3D Realms tarafından geliştirilen Shadow Warrior oyununun günümüz grafiklerine uyarlanmış hali olan Shadow Warrior 2 PC, PS4 ve Xbox One platformunda 2016 yılında Flying Wild Hog tarafından yayınlandı. 

Oldukça fantastik havaya sahip olan oyun Aksiyon-FPS türünde. Steam'da ise oldukça güzel yorumlar alan Shadow Warrior 2 bizi aksiyon dolu bir oyun dünyasının içine götürüyor.

Oyun hakkındaki fikirlerinizi yorumlarda belirtiniz. 

İlgili Etiketler