Sifu, 2023’te Xbox Series, Xbox One ve Steam için Çıkış Yapacak

  Google News

Geliştirici ekip Sloclap, ekstra olarak yeni Arenas modu güncellemesini de duyurdu.

Sifu, 2023’ün ilk çeyreğinde Xbox Series, Xbox One ve Steam platformlarına çıkış yapacak.

Sifu geliştiricisi Sloclap, Arenas modu hakkında bazı sözler paylaştı. “Arenaları başarıyla tamamlamak, mevcut oyunun miktarını ikiye katlayan ve özellikle ana karakterimizin Kung Fu dövüş sanatına alternatif hareketler ve farklı animasyonların kilidini açmamıza olanak tanıyacak.”

Sifu, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için halihazırda mevcut. Bu arada oyunun Türkçe dil desteği mevcut, bu benim gibi oyuncular için sevindirici bir durum.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve dilerseniz istek listenize ekleyebilirsiniz.

Ustalığa giden yolunuz virajlarla dolu olacak. Bu yüzden muhteşem dövüşler, acımasız rakipler ve hareketlerinizi geliştirmek için hazırlanın. 🙂

Oyun hakkında

İster erkek ister kadın karakterle oynamayı seç, Sifu’da aileni katleden suikastçıların peşine düşerken girdiğin intikam dolu yolda bu soru kafanı kurcalayacak. Herkese karşı tek başınasın ve hiçbir müttefikin yok. Sayısız düşman seni bekliyor ve sahip olduğun tek şey, her öldüğünde seni hayata döndüren gizemli bir kolye. Ama şunu sakın unutma! Bu gizli silahı kullanmanın ağır bir bedeli var: Yaşlanmak ve beraberinde getirdiği sonuçlar.

Düşmanların sırayla saldırmıyor ve saldırmadan önce niyetlerini belli etmiyor. Kaçın, savuştur, saldır, komboları kullan ve bu büyüleyici ortamlarda yolunu bulan bir su gibi hareket et. Dövüş sanatlarında nasıl ustalaşacağını öğren. İster bir gece kulübünün tam ortasında dövüş, ister etrafının sarılmasını önlemek için gösterişli bir galeride kargaşa çıkart, veya yüksek bir ofis binasında dikine bir gezintiye çık.

 

Arenas Modunun Tanıtım Videosu

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video