reklam
Ana SayfaCep TelefonuSony Xperia 2 Tüm Tasarımı Şekillendi

Sony Xperia 2 Tüm Tasarımı Şekillendi

Sony Xperia 2

Akıllı telefonlarının satışı için ülkemiz satışlarına son verdiği bilinen Sony, her ne kadar bu alanda beklediği noktaya ulaşmamış olsa da amiral gemisi modellerin yenileme çabasına devam ediyor. Son olarak Sony Xperia 2 piyasaya sürülecek.

Yeni üst segment akıllı telefon modelleri arasında bulunmasını beklediğimiz Sony Xperia 2 akıllı telefonunun tasarımının nasıl olacağı da ortaya çıktı. Paylaşılan son görseller, çerçeve yapısını da ortaya çıkarıyor.

Sony Xperia 2 Çerçevelere Devam Diyecek

Yeni akıllı telefonlarında tasarım konusunda beklendiği gibi bir değişiklik sunmayacak olan Sony, tasarım kısmında kutu stilin bozmayacak gibi gözüküyor. Dikdörtgen düzen olarak da değerlendirilen yeni tasarımın, biraz daha oval hatlarla desteklendiğini görmek mümkün olacak.

Realme X ve Realme X Lite Tanıtıldı

Sony Xperia 2

Üst ve alt kısımda ince bir çerçeve düzenine yer verilecek ancak yanlarda ve kenarlarda ise kavisli bir ekran yapısı öne çıkacak. Arka kapak kısmında ise kamera dizilimi değişmeyecek. Köşeye yerleştirilmiş ve üst üste sıralanmış olan 3 kamera bulunacak. Kamera lenslerinin biraz daha geniş olacağını da eklemek gerek.

Tüm bu tasarımını Snapdragon 855+ ile taçlandırması beklenen akıllı telefonun, IFA kapsamında ortaya çıkması söz konusu.

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement