PC HocasıHaberlerSpotify Premium Ücretlerine Zam!

Spotify Premium Ücretlerine Zam!

Dünya da ve ülkemiz de oldukça popüler olan müzik platformu Spotify, Türkiye’de ki Premium fiyatlarına zam yaptı. Yapılan zamdan öğrenci paketleri de etkilendi. Zam yapması uzun zamandır beklenen Spotify’in yeni abonelik ücretleri Ocak 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak. 

Yeni fiyatları e-posta yoluyla kullanıcılarına öğle saatlerinde ileten Spotify’in bu zammı yapmasının sebebi olarak kısa bir süre önce ortaya çıkan Dijital Hizmet Vergisi gösteriliyor. Yeni fiyatlara göz atmamız gerekirse en az zam öğrenci paketine gelmiş olarak gözüküyor.

Project xCloud'un, iOS tarafına gelmeyeceği kesinleşti!

Öğrenci paketinin önceki fiyatı 6,99 TL iken yeni gelen zam ile yeni ücret 8,99 TL olarak belirlendi. Diğer Premium abonelik seçeneği bireysel abonelikte ise 4 TL’lik bir artış gerçekleşti. Bireysel abonelik ücreti zam sonrası 17,99 TL olarak belirlendi.

Aile paketinde de fiyat değişikliği yapan Spotify Türkiye, eski abonelik ücreti üzerinden 6 TL zam yaptı. Zam sonrası Premium Aile paketinin fiyatı 26,99 TL olarak güncellendi. Ocak 2020 ile yürürlüğe girecek yeni fiyatların önümüzdeki iki ayı etkilemediğini belirtmiş olalım. 

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement