Steam Fiyatı 29 TL Olan Transistor, Epic Store’da Ücretsiz Oldu

4 Ekim 2014 tarihinde piyasaya sürülen ve Supergiant Games tarafından geliştirilen bilim kurgu temalı aksiyon rol yapma türündeki Transistor Epic Store üzerinden ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

Cloudbank adlı bir şehirde ünlü bir şarkıcı olan Red isimli bir karakteri yönettiğimiz Transistor, ilginç tasarımı, hikaye anlatımı ve oynanışı ile beraber oldukça iyi bir deneyim sunuyor. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen oyun, tüm platformlarda 1 milyondan fazla satış yapmayı başardı.

Oyunun Epic Store Tanıtım Yazısı

Hades ve Bastion'un yaratıcıları tarafından sunulan Transistor, çarpıcı fütüristik bir şehirde savaşırken, kökeni bilinmeyen olağanüstü bir silahı kullanmaya davet eden bilim kurgu temalı aksiyon RPG'si.

Transistor, dikkatli şekilde stratejik planlamayı, hızlı aksiyon deneyimine, duyarlı oyun ve zengin atmosferli hikaye anlatıcılığı ile birleştirerek kusursuz şekilde bir araya getiriyor. Macera boyunca, eski sahiplerini yakalamaya çalışırken Transistor'un gizemli parçalarını bir araya getireceksin.

Supergiant Games tarafından oluşturulmuştur.

2 Mayıs tarihine kadar elde edilebilen oyuna eğer sahip olmak istiyorsanız Epic Store uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra bu bağlantıya tıklayaraktan oyunu elde edip kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun nasıl bir sistem gereksinimi istediğini merak ediyorsanız aşağıya bakarak bilgi alabilirsiniz.

Transistor Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi : Windows 7 32 bit 

İşlemci : Çift Çekirdek CPU - 2.6 GHz

RAM : 4GB

Ekran Kartı : 1 GB VRAM: Intel HD 3000 GPU / AMD HD 5450 / Nvidia 9400 GT

Depolama : 3GB kullanılabilir alan

Transistor Önerilen Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi : Windows 7 32 bit 

İşlemci : Çift Çekirdek CPU - 2.6 GHz

RAM : 4GB

Ekran Kartı : 1 GB VRAM: Intel HD 3000 GPU / AMD HD 5450 / Nvidia 9400 GT

Depolama : 3GB kullanılabilir alan

İlgili Etiketler