reklam
Ana SayfaOyunSteam Fiyatı 39 TL Olan Overcooked Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 39 TL Olan Overcooked Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games, yeni bir kampanya dahilinde her hafta ücretsiz oyun dağıtıyor. Şimdi ise Steam’de 39TL olan bir oyun ücretsiz oldu. Ghost Town Games tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan pişirme simülasyon türündeki Overcooked, Epic Store üzerinden ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

İlk olarak 2 Ağustos 2016 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanan oyun, 27 Temmuz 2017’de de Nintendo Switch cihazı için piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldüğünde oldukça olumlu eleştiriler alan Overcooked, 13. British Academy Games Awards’da dört dalda aday gösterildi ve sonunda En İyi İngiliz Oyunu ve En İyi Aile Oyunu için iki ödül kazandı. Böyle güzel bir başarı elde eden oyunun ikinci serisi de Ağustos 2018 tarihinde yayınlanmıştı.

Oyunun Epic Store Tanıtım Yazısı

Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın mutfakta hataya pek yer yok ve sonuçları riskli!

Steam Oyun Festivali 9-14 Haziran arasında gerçekleşecek

Soğan Krallığı tehlikede ve yalnızca en yetenekli pişirme ile kurtulabilir. Overcooked oyununda oyuncular, her yere hastalık yayan antik yemeği fethetme yeteneğine sahip usta şefler haline gelmek için çeşitli zalim ve sıra dışı mutfaklarda görevlerini tamamlamalı.

İş birliğine dayalı veya rekabetçi yarış modlarında tek olarak ya da dört oyuncuya kadar klasik kaotik ortak oyunu oynayın. En etkin ve son kalan ekip olmak üzere bir dizi farklı yemek pişirip birlikte çalışmanız gerekiyor!

11 Temmuz kadar elde edilebilecek oyuna eğer sahip olmak istiyorsanız Epic Store uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra bu bağlantıya tıklayaraktan oyunu elde edip kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Minimum Sistem Gereksinimi

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)
  • İşlemci: Dual Core 2.4Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 or above
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 750 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
  • İlave Notlar: Gamepads Recommended