Steam Satış Fiyatı 59 TL Olan The Witness Epic Store’da Ücretsiz Oldu

26 Ocak 2016 tarihinde birçok platform için piyasaya sürülen ve Jonathan Blow tarafından geliştirilen bulmaca türündeki The Witness, Epic Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Hafızasını yitirmiş olan bir karakteri oynadığımız oyunda bulmacaları çözüp evimize varmanın yollarını arıyoruz. Puzzle türünü seven oyuncular için güzel bir alternatif olacak oyun Steam üzerinden 59 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Oyunun Epic Store Tanıtım Yazısı

Bu puzzle'lar seni zorlayacak ve şaşırtacak.

Kim olduğunu ve buraya nasıl geldiğini hatırlamıyorsun, yapabileceğin tek bir şey var: ipuçlarını keşfetme, unuttuklarını yeniden hatırlama ve bir şekilde evinin yolunu bulma ümidiyle adayı keşfetmek.

The Witness sana zeki bir oyuncu olduğun için saygı duyacak ve zamanın değerli olduğunun farkında. 500'den fazla puzzle var ama filtre yok. Her bir puzzle karıştırılarak yeni fikirler sunar. Yani bu tamamen düşünerek oynanan bir oyun.

Thekla, Inc. tarafından oluşturulmuştur.

18 Nisan tarihine kadar elde edilebilen oyuna eğer sahip olmak istiyorsanız Epic Store uygulamasını indirip kayıt olup daha sonrasında oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Oyunun nasıl bir sistem gereksinimi gerektirdiğini ise aşağıya bakarak öğrenebilirsiniz.

The Witness Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 1.8GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD 4000 series

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

The Witness Önerilen Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.4GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce 780

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

İlgili Etiketler