Street Fighter 6

Street Fighter 6 için Çıkış Tarihi Belli Oldu

  Google News

Geçtiğimiz aylarda tek bir görsel ile duyurusu yapılan Street Fighter 6, resmi olarak doğrulanmıştı. Fakat dedik ya tek bir görsel ile doğrulama yapıldı.

Oyun hakkında ne önemli bir gelişmeyi öğrendik ne de oyun ne zaman çıkacak öğrenebildik. Şimdi ise yeni yapım için yeni detaylar da paylaşıldı. Çıkış tarihi konusunda da bilgiler var.

Street Fighter 6, 2023’de Gelecek

Oyun için 3 dakikalık bir video paylaşıldı. Açıkçası videoda serinin geldiği noktayı görebiliyoruz. Sadece grafik yapısı açısından bile değerlendirdiğimiz zaman, önemli geliştirmelerin yapılacağını anlıyoruz.

Kaçırmayın: PS Plus için Yeni Oyunlar Belli Oldu

Bu arada artık oyunda 3 yeni modu göreceğimizi de ek olarak belirtmiş olalım. World Tour modu, Fighting Ground modu ve Battle Hub modu olmak üzere 3 ayrı mod göreceğiz.

Tüm bu modlar, seride ilklere imza atılacağını gösteriyor. Oynanış görüntülerine baktığımız zaman da zaten yeni modların yapısını az çok anlayabiliyoruz.

PS5, PS4, Xbox Series konsollar ve PC için sunulacak olan oyunun 2023 yılında geleceğini de eklemiş olalım.

Çıkış tarihi konusunda şu an için sadece yıl bilgisi var. Gün ya da ay bilgisi verilmedi. Fakat yakın zamanda detaylı tarih konusunda da bilgi gelir diye düşünüyoruz. Zira paylaşılan video büyük ölçüde Street Fighter 6 oyununun hazır olduğunu gösteriyor.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video