reklam
Ana SayfaOyunSuper Mario Maker 2’ye Oyuncular 2 Milyon Bölüm Oluşturdu

Super Mario Maker 2’ye Oyuncular 2 Milyon Bölüm Oluşturdu

Daha çıkalı 13 gün olmasına rağmen Super Mario Maker 2 Oyuncuları 2 milyon bölüm oluşturdu.

Nintendo serinin ilk oyunun çıkarttığında büyük bir soluk getirmişti. 28 Haziranda çıkarttığı ikinci oyundan da büyük bir başarı bekleniyordu. Görünen o ki gayet iyi bir çıkış yapmışa benziyor.

Oyuncularının şimdiye kadar 2 milyon bölüm kurduğu için teşekkürlerini Twitter üzerinden belirtti. “Herkesin hayallarindeki bölümleri kurup paylaşmaya devam etmesini diliyoruz.” mesajını da ekledi.

Mario ilk çıktığından beridir her zaman geliştiricinin bize sunduğu bölümleri oynayabiliyorduk. Super Mario Maker’da bize, ya kendi bölümünüzü yapıp oynayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, diyerek mario severlerin yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri, paylaşabilecekleri bir alan kurmuş oldu.

Nintendo, yaklaşık 160.000 kullanıcısının hesabının çalındığını açıkladı

2. oyununda arkadaşlarınızla oynayamayacağımızı söyleyen geliştiriciler, geri dönüşlerin sesini dinleyerek, bu oyuna da ekleyeceklerini belirtmişlerdi.

Yaratıcılığını konuşturanlardan örnek vermek gerekirse Kanadalı bir oyuncuyu verebiliriz. Oyun çıkalı daha kısa bir süre geçmesine rağmen 32 bölümlük bir oyun çıkartmayı başarmış.

Etiketler

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz