PC HocasıOtomobilTesla Model S’in İç Dizaynı Yenileniyor: Daha Ferah Tasarım

Tesla Model S’in İç Dizaynı Yenileniyor: Daha Ferah Tasarım

 

Elektrikli ve otonom otomobil konusunda lider markalardan Tesla, özellikle Model Y ve Model 3 arabaları için yeni iç görünümler sunduktan sonra, Tesla Model S’nin iç dizaynını güncellemede birazcık yavaş davrandı. Ancak Tesla, bugün kazanç raporunda, üst sınıf sedan modeli için yeni görünümü gösteren bir dizi görüntüyü kamuoyu ile paylaştı.

Fotoğraflara baktığımız zaman en çok göze çarpan özellikler, sıradan deri çemberinin yerini alan daha büyük orta konsol ekranı ve direksiyon manşonu. Tesla bu tasarımla birlikte şimdi arka koltukta oturan yolcular için de bir ekran eklemesi yaptı.

Yeni tasarım Tesla Model X için de gelecek. Hem Tesla Model S hem de Model X üretimi şu anda kapalı ve Tesla ikinci çeyrekte üretime devam ettiğinde yeni araçlar muhtemelen yeni iç mekanı ve diğer iyileştirmeleri içerecek. Yeni görünüm zaten Tesla’nın web sitesi üzerinden sipariş edilebilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tesla-model-sin-ic-dizayni-yenileniyor-daha-ferah-tasarim-108182/ linkinden 16.06.2021 04:06:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video