PC HocasıDonanımThermaltake, Turkuaz ve Yarış Yeşili Renklerinde TOUGHFAN 12 Fanlarını Sundu
TOUGHFAN 12

Thermaltake, Turkuaz ve Yarış Yeşili Renklerinde TOUGHFAN 12 Fanlarını Sundu

 

Haziran’da düzenlenen etkinlik sonrasında Thermaltake, yeni bazı girişimlerini duyurmuştu. Bu girişimler içerisinde en çok dikkat çeken ise “Senin MOD’un Senin YOL’un” mottosu olmuştu. Kullanıcılara daha fazla özelleştirme imkanı sunan motto kapsamında birçok üründe yeni renk seçenekleri sunulmuştu. Bu motto devam ediyor. Şimdi de yarış yeşili ve turkuaz renklerinde TOUGHFAN 12 fanlar ortaya çıktı.

Renkli RAM’ler, renkli kasalar, renkli donanım ürünleri kullanarak sistem toplayanlar için önemli bir artı sağlayacak yeni renk seçenekleri bir hayli şık duruyor. Dilerseniz hem renklerden hem de şu fanların yapısından bir söz edelim.

Kaçırmayın: Thermaltake Tower 100 Mini için Yeni Renk Metalik Altın!

Turkuaz ve Yarış Yeşili TOUGHFAN 12 Serisi

Fanların yüksek statik basınçlı fan olduğu ve performanslı seriler olduğunu belirterek başlayalım. Modeller hem güçlü hem de gürültüsüz çalışmasıyla ünlü olan modeller.

Yüksek statik basınçlı fan TOUGHFAN 12, 2000 RPM değerine kadar maksimum çalışma hızlarına ulaşabiliyor ve 58.35 CFM’lik tutarlı bir hava akışı sağlanıyor. Bu performansı sunarken fanların 22.3 dB-A gibi düşük bir gürültü ile çalışması da yine önemli avantajlardan birisi.

TOUGHFAN 12

Fanlarda olduğu gibi, fanların bıçak tasarımında da özel bir yapı var. Seride kömür siyahı düşük termal genleşme katsayılı, özel sıvı kristal polimerden üretilmiş fan bıçakları bulunuyor. Fan kanatları hem titreşimi azaltıyor hem de daha stabil bir çalışma imkanı sunmuş oluyor.

TOUGHFAN 12 serisi için son söyleyebileceğimiz şey ise göbek tasarımı yapısı. Tam çelik bir motor göbeğinin bulunduğu fanlar, 2.nesil hidrolik rulmanla geliyor. İç oyuklu bu yapıda hem yağ korunuyor hem de sessiz çalışma artısı elde ediliyor.

Tüm bu özellikleriyle beraber TOUGHFAN 12 modellerinde artık turkuaz ve yarış yeşili renk seçenekleri de var. İki renk seçeneğinin de çok şık durduğunu ve başta dediğim gibi renkli bir sistem toplamak isteyenler için güzel bir alternatif oluşturduğunu ekleyelim. Tam olarak nasıl göründüklerini anlatmak adına aşağıya bir galeri ekliyorum.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/thermaltake-turkuaz-ve-yaris-yesili-renklerinde-toughfan-12-fanlarini-sundu-118505/ linkinden 28.10.2021 15:10:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad