PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter Blue Kullanıma Sunuldu!

Twitter Blue Kullanıma Sunuldu!

   

Sosyal medya devlerinden Twitter bugün ilk abonelik sistemi olan Twitter Blue’yu resmen duyurdu. İlk olarak, Twitter Blue şimdilik yalnızca Avustralya ve Kanada’da kullanıma sunuluyor. Fiyat konusunda ise aylık 3,49 CAD veya 4,49 AUD fiyat etiketine sahip. Bu abonelik sistemi ile birlikte sahip olunan özellikler ise; Yer İşareti klasörleri, Tweeti geri alma, okuyucu modu ve daha fazlası gibi yepyeni Twitter özelliklerine sahip olacaksınız.

Yer İşareti klasörleri:

Kaydedilmiş içeriğinizi daha iyi organize etmenin kolay bir yolunu mu istiyorsunuz? Yer İşareti Klasörleri, ihtiyacınız olduğunda kolayca ve verimli bir şekilde bulabilmeniz için içeriği yönetmenize izin vererek kaydettiğiniz Tweetleri düzenlemenize olanak tanır.

Paylaşılan tweeti geri alabilmek

Paylaştığınız bir tweette yazım hatası yaptığınızı mı keşfettiniz? Birini etiketlemeyi mi unuttunuz? Tweetinizi yayınlanmadan önce önizleyebilir ve gözden geçirebilirsiniz. Tweeti Geri Al ile, zaman çizelgenize gönderdiğiniz Tweet, yanıt veya ileti dizisinden önce “Geri Al”ı tıklamak için 30 saniyeye kadar özelleştirilebilir bir zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Takipçilerinizi görmeden Tweet’inizin nasıl görüneceğini önizleyerek hataları kolayca düzeltin.

Okuyucu modu

Okuyucu Modu, gereksiz objelerden kurtularak daha güzel bir okuma deneyimi almanızı sağlıyor. En son paylaşılan içerikleri sorunsuz bir şekilde okuyabilmeniz için Twitter’daki uzun ileti dizilerini okunması kolay metinlere dönüştürerek takip etmenizi kolaylaştırıyor.

Twitter Blue Aboneleri ayrıca cihazlarının ana ekranı için özelleştirilebilir uygulama simgeleri ve Twitter uygulamaları için eğlenceli renk temaları gibi avantajlara ve özel abonelik müşteri desteğine erişim sağlayabilecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitter-blue-kullanima-sunuldu-114056/ linkinden 28.06.2022 14:06:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video