PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter Communities, Android için Kullanıma Sunuldu!

Twitter Communities, Android için Kullanıma Sunuldu!

   

Twitter Communities (Twitter Toplululukları), yöneticilerin belirli bir konu etrafında toplanmış kullanıcı gruplarını yönetebildiği tıpkı Facebook Gruplarına benzeyen yeni bir özelliktir. Twitter’daki herkes topluluk içerisindeki konuşmaları görebilir ancak yalnızca grubun üyeleri konuşmaya katılım sağlayabilir. Twitter Topluluklarında paylaştıklarınız Twitter takipçileriniz tarafından görülmez ve profilinizde görülmez.

Twitter Communities (Twitter Toplulukları), Eylül 2021 tarihinde iOS ve internet sitesi kullanıcılarının kullanımına açılmıştı ve bugün ise artık Android kullanıcıları Twitter Communities deneyimini elde edebilecekler. Communities deneyimi dahili olarak Twitter uygulamasının içerisine entegre bir biçimde geliyor yani bu deneyimi yaşamak için üçüncü parti bir uygulama indirmenize gerek yok.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitter-communities-android-icin-kullanima-sunuldu-122590/ linkinden 29.06.2022 00:06:43 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video