PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter, “Takipçiyi Kaldır” Özelliğini Kullanıma Sundu!
Twitter hacklendi

Twitter, “Takipçiyi Kaldır” Özelliğini Kullanıma Sundu!

   

Yaklaşık bir ay önce sosyal medya platformu Twitter, sizi rahatsız eden takipçilerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak yeni bir özelliğini duyurmuştu, o zamanlar henüz kullanıma sunulmayan özellik istemediğiniz kişileri takipçi listenizden kolayca çıkarmanıza olanak tanıyordu. Bu özellik uzun zamandır Instagram’da mevcuttu.

İstemediğiniz kişileri takipçi listenizden çıkarmak istiyorsanıza profilinize gidin ve “Takipçiler”e tıklayın, ardından çıkarmak istediğiniz yanında bulunan üç nokta ikonuna tıklayın ve açılan menüden “Bu takipçiyi kaldır”ı seçin. Bu kadar! Artık bu kişi sizi takip etmiyor.

Twitter, yaptığı duyuruda bu özellik ile takipçi listenizden kaldırdığınız kişilere kaldırıldığının bildirilmeyeceğini, ancak fark ettiklerinde sizi tekrar takip edebileceklerinin altını çizdi. Takipçilerinizden çıkardığınız kişiye bir bildirim gitmeyecek ama spesifik olarak profilinize girerlerse “Takip Et” düğmesi yer alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitter-takipciyi-kaldir-ozelligini-kullanima-sundu-119135/ linkinden 28.06.2022 23:06:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video