PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter Spaces Clip Kullanıma Sunuldu!

Twitter Spaces Clip Kullanıma Sunuldu!

   

Sosyal medya platformu devlerinden Twitter, hem iOS hem de Android’deki kullanıcılarına platformda daha rahat paylaşım yapabilmeleri için Twitter Spaces‘ten kısa ses klipleri çıkarmasını sağlayan yeni bir özelliği kullanıma sunduğunu resmi olarak duyurdu.

Artık Twitter kullanıcıları, bulundukları Twitter Spaces odasında konuşulan anları klip olarak kaydederek Twitter’da paylaşım yapabilir, böylelikle bir Twitter Spaces odasındaki komik diyalogları, unutulmaz espriler artık kaybolmuyor olacak.

Özellik ilk etapta Mart ayında test edilmeyi başladı fakat o zamanlar yalnızca Spaces sunucuları mevcut odada klip oluşturabiliyordu fakat artık Spaces odasındaki herhangi biri bu klibi alabilecek. Yeni özellik her ne kadar hem iOS hem de Android işletim sistemi için sunulmuş olsada ilerleyen zamanlar Twitter Web’e de sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitter-spaces-clip-kullanima-sunuldu-130363/ linkinden 12.08.2022 16:08:31 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video