PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter’a Neden Girilemiyor ? (19 Ocak)

Twitter’a Neden Girilemiyor ? (19 Ocak)

 

Twitter‘a yaklaşık olarak yarım saattir erişim sağlanamadığı gibi, sadece Türkiye’den değil tüm dünya genelinden de erişim sağlanamıyor. Peki Twitter‘a neden giriş yapamıyoruz

TWITTER’A NE OLDU ?

Konu ile ilgili Twitter ekibinden hiçbir açıklama yapılmadığı gibi, tüm dünya genelinde Sosyal Medya devine giriş yapılamıyor. Twitter’ın mobil uygulamasından giriş yapmak istediğinizde ise size bir hata uyarısı vermediği gibi, yine erişim sağlanamıyor. Açıkçası tüm dünyada erişimin kapatılmış olması Twitter‘ın genel merkezinde bazı şeylerin iyi gitmediğine işaret ediyor olabilir. Yarım saatlik kesinti demek Twitter’a mali açıdan milyonlarca TL zarar olarak yansıması anlamına geliyor.

Twitter’a giriş yapmak istediğinizde ise “Teknik bir hata var, Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.” uyarısı ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Yaşanan bu kapanmanın Twitter’a ait serverlarda sorun olduğunu düşündürüyor. Ayrıca DNS veya VPN ile giriş yapmak istediğinizde de aynı sorun ile karşı karşıya kalıyorsunuz. İlerleyen dakikalarda erişimin açılacağını düşünüyoruz. Bakalım Twitter ekibi bu konu ile ilgili nasıl bir açıklama yapacak biz de merakla bekliyoruz.

twitter-eriisim-sorunu
Konu güncellenecektir..

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twittera-neden-girilemiyor-19-ocak-3654/ linkinden 28.10.2021 23:10:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Twitter’ın da artık suyu kaçtı hocam kapatsın gitsinler zaten Google’a satacaklar yakında

  • Ay bende sabahtan beri sayfayı yeniliyodum demekki sorun varmıs bende bitek benimkinde sorun var sanıyodum

  • mobil den kullananlarda teknik hata var yazısı biile çıkmıyo sabahtan beri çıldırcaktım ya

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad