PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter’da İstifalar Bitmiyor, Twitter Batıyor mu ?

Twitter’da İstifalar Bitmiyor, Twitter Batıyor mu ?

 

Sosyal Medya platformu olan Twitter‘da son zamanlarda işler pek iyi gitmiyor. Twitter‘da üst düzey yöneticilerin istifa ettikleri doğrulanırken, umutlar giderek tükenmeye başladı. Twitter batıyor mu ?

NEDEN YÖNETİCİLER İSTİFA EDİYOR ?

Twitter yaklaşık olarak 3 yıldır kar ederek yatırımcılarının yüzünü güldürme hedeflerini tutturamadıkları gibi, şuanda zararlarını finanse eden bir start-up projesi görünümünden kurtulabilmiş değil. Google’ın Twitter’ı satın almak için sırada beklediği şu günlerde heran her şey değişebilir.

Twitter’da geçen yaz CEO değişikliğine giden Sosyal Medya platformunda kurucu Jack Dorsey CEO olarak şansını denemek istemişti. Ancak devam eden rahatsızlıklardan sonra üst düzey dört yönetici daha istifa ederek görevden ayrıldıklarını duyurdu. İstifa eden yöneticiler arasında Alex Roetter, Katie Jacobs Stanton, Kevin Weil ve Jason Toff yer alıyor.

twitter-kullanici
GOOGLE TWITTER’IN PEŞİNDE

Hali hazırda Twitter‘da soğuk rüzgarlar eserken, daha önceden Twitter‘ı satın almak için girişimde bulunan Google tekrar sosyal medya platformunun kapısını çalabilir. Yönetimden istifa ederek ayrılan yöneticiler tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, “Twitter batıyor” gibi dedikodular gündeme gelmeye başladı.

Şimdilik herkes Twitter’ı batacak diye beklerken ve üst düzey dört yönetici de istifasını vermişken şirketin bu saatten sonraki politikasını ve izleyeceği yolu da merak ediyoruz açıkçası.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitterda-istifalar-bitmiyor-twitter-batiyor-mu-3830/ linkinden 29.10.2021 00:10:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad