reklam
Ana SayfaSosyal MedyaTwitterTwitter’dan, Retweete Yeni Özellik

Twitter’dan, Retweete Yeni Özellik

  Twitter Sonunda retweetlere yazı yerine fotoğraf, video ve gif ekleme özelliğini getirdi. Özellik iOS, Android ve mobil webde aktif durumda.

  Küçük bir güncelleme fakat yüksek potansiyel taşıyan bir güncelleme. Twitterda paylaşılan medya miktarını göz önünde bulundurursak bir o kadarda gerekliydi. Kullanmak için yapmanız gereken şey retweet butonuna tıklayın.Çıkan menüde Yorumla birlikte Retweetle seçin. Açılan pencerenin altında bulunan medya araçlarını kullanarak istediğiniz medyayı seçerek retweetinize ekleyebilirsiniz.

  Twitter’da artık yorumla retweetleme çok sık karşılaşılan bir özellik haline geldi. Bu yeni güncelleme ile gelen medya ekleme özelliği, yazıyla kendinizi ifade edemediğiniz durumlarda sizi yalnız bırakmayacak.

Twitter, Fotoğraf İşleme Sistemini Değiştiriyor

  Medya desteklemeye ek olarak kullanıcılar, canlı yayın, ses yayını ve tweet karakter sınırlaması 280e çıkarılması gibi özellikler gelmişti. Şimdi, twttr adlı bir test uygulamasında yeni bir kullanıcı arayüzü prototipi tasarlayıp sohbetleri takip etmeyi kolaylaştırmak için çalışıyor.

Etiketler

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement