PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter’ın OnlyFans Rakibi ‘Super Follows’ Sızdırıldı

Twitter’ın OnlyFans Rakibi ‘Super Follows’ Sızdırıldı

   

Tersine Mühendis Jane Manchun Wong, Twitter’ın Super Follows adlı Ücretli Abonelik özelliğinin ayrıntılarını ortaya çıkarmayı başardı. Twitter, özel içeriğe 4,99 dolar ödeyen takipçilere erişim sağlayacak olan hizmetin bir deneme sürümünü çalıştırmak istiyor.

Deneme, düzenli olarak tweet paylaşan ve 10.000’den fazla takipçisi olan ve Yetişkin içeriği de dahil olmak üzere her türlü içeriğe açık olacak ve Twitter’ın yalnızca bir içerik kaynağı olarak OnlyFans’ı özel olarak listelediği kişilere açık olacak şekilde ayarlandı. Twitter, 60.000 takipçisi olan bir kişinin, takipçilerinin yalnızca %2’sini ücretli abonelere dönüştürmesi durumunda ayda 6.000 dolardan fazla kazanabileceğini tahmin ediyor.

Bu özellik, Twitter’ı Patreon ve OnlyFans gibi platformlarla doğrudan rekabete sokacak ve bu özel topluluklara karşı başarılı bir şekilde rekabet edip edemeyeceklerini göreceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twitterin-onlyfans-rakibi-super-follows-sizdirildi-114217/ linkinden 29.06.2022 01:06:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video