Ultimate Ears’ın Yeni Kablosuz Hoparlörü BOOM 3, Ülkemizde Satışa Çıktı!

Logitech'in bir alt markası olan Ultimate Ears yeni kablosuz hoparlörü olan BOOM 3 modeli ülkemizde satışa sundu.

Geçen sene yaz ayında piyasaya çıkan bu yeni model silindir bir tasarıma ve IP67 sertifikasına sahip. Bu sertifika sayesinde deniz veya havuz gibi yerlerde cihazı kullanmak isteyen kullanıcılara rahatlık sağlıyor.

Ultimate Ears BOOM 3 Teknik Özellikleri Ve Fiyatı

Güçlü 360 dereceli ses verebilen bir yapıya sahip olan hoparlör bu sayede notaların daha kalite şekilde anlaşılması için imkan sunuyor.

BOOM 3 aynı zamanda IP67 sertifikasına ve 45 metreye kadar gelişmiş Bluetooth özelliğine sahip, bu sayede hoparlör rahat bir kullanım deneyimi sunuyor.

Cihaz üst kısmında bulunan ve kullanıcıların telefonlarına dokunmadan hoparlördeki parçaları çalmalarını, duraklatmalarını ve atlamalarını sağlayan bir düğmeyi barındıyor.

Hoparlör ayrıca, Boom İOS mobil uygulamasını indirerek Apple Music'teki tüm favori listelerinize tek dokunuşla erişmenizi sağlıyor. Firma yakın bir zamanda uygulamaya daha fazla müzik akış hizmeti ekleneceğini açıkladı.

Ülkemizde piyasaya sürülen Ultimate Ears'ın bu yeni ürünü kırmızı, siyah ve mavi renk seçenekleri ile beraber Apple Store üzerinden satışa sunulmuş durumda ve fiyatı ise 1.299 tl olarak belirlenmiş.

İlgili Etiketler