Ünlü Dövüşü Challengers: Şöhretin Bedeli Hazır

Dövüş oyunu dediğimizde aklınıza Mortal Kombat türü oyunlar gelecektir illaki. Ancak son zamanlarda ülkemizdeki oyun geliştiricileri ve bu konuya gönül vermiş kişiler mükemmel işler başarmaya başladılar. Türk yapımı olarak en son örneği Koff Animasyon ekibi tarafından hazırlanan ünlü dövüşü Challengers: Şöhretin Bedeli'nin ilk gösterimleri ve oyun içi videosu yayınlandı.

Oyunda Bizleri Neler Bekliyor ?

Açıkçası grafiklere ve vuruş skillerine hayran kaldığımı söylememde fayda var. Türk animasyon şirketi Koff tarafından geliştirilen ünlü dövüştürme oyunu çıkacağı gün için geri sayıma başladı. Zaten aşağıdaki videoyu izlerken sizler de hak vereceksiniz. PC Hocası olarak her zaman belirtiyoruz, yine belirtelim: Türk yapımı geliştirmiş olduğunuz hangi oyun olursa olsun, gelecek vaat ediyorsa bizimle iletişime geçin elimizden geldiğinin fazlasını yaparak duyurmaya çalışalım. Ne kadar çok kişi fark eder ve görürse o kadar çok faydası dokunacaktır.

sohretin-bedeli-oyun
Öncelik olarak oyunda toplamda 5 karakter bulunuyor. Bu karakterler arasında Adnan Oktar, Nihat Doğan, Bülent Ersoy ve Yıldız Tilbe olarak sıralanıyor. Her karakterin kendine has vuruşları ve özellikleri bulunduğu gibi, özel tasarlanan dövüş alanları, mekanlar ve karakterler bizi bizden aldı.

Epey eğlenceli olarak oynayabileceğimiz Challengers: Şöhretin Bedeli oyunu şuan için hala geliştirme aşamasında. Çok yakında Android ve iOS sürümlerinin yayınlanacağı belirtilirken, biz de yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Dilerseniz karakterlere ve özelliklerine yakından bir göz atalım;

BÜLENT ERSOY

challengers-sohretin-bedeli-bulent-ersoy

 

NİHAT DOĞAN

 

challengers-sohretin-bedeli-nihat-dogan

 

ADNAN OKTAR

 

challengers-sohretin-bedeli-adnan-oktar

 

YILDIZ TİLBE

 

challengers-sohretin-bedeli-yildiz-tilbe

 

İLBER ORTAYLI

 

challengers-sohretin-bedeli-ilber-ortayli
Aşağıdaki videoda ise final maçı tam bir Deathmatch türünde gerçekleşiyor. Adnan Oktar ve Bülent Ersoy kıyasıya kapışırken, "ulti" olarak tabir edebileceğimiz özel yetenekler gerçekten çok iyi kurgulanmış. Lafı fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

Challengers: Şöhretin Bedeli Video

 

İlgili Etiketler