PC HocasıYazılımUnreal Engine, geliştiriciler için beş haftalık ücretsiz çevrimiçi kurs servisini devreye soktu

Unreal Engine, geliştiriciler için beş haftalık ücretsiz çevrimiçi kurs servisini devreye soktu

 

Karantina döneminde evde geçirdiğiniz süreç içerisinde uğraşacak aktiviteler, hobiler arıyor olabilirsiniz. Durum böyle olunca bu süreçte birçok firma servislerini ücretsiz olarak kullanıcılara sundu.

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veren Epic Games, bu sefer de oyun geliştirme motoru olan Unreal Engine‘ni önümüzdeki 5 hafta boyunca çevrimiçi kurs servisini geliştiricilere ücretsiz olarak sundu.

Bu hizmet tam olarak nedir?

 Unreal Fast Track, Unreal’ı daha önce deneyimlemiş olsanız da, olmasanız da dünyadaki tüm üniversite öğrencilerile ücretsiz bir şekilde açıktır. Beş hafta (9 Nisan – 14 Mayıs) sürecek olan kurslar; Unreal Engine‘e giriş, taslaklar, Unreal Motion Graphics, yapay zeka ve projenizi oluşturmak için gereken son adımlar üzerine oturumlardan oluşacak.

Bu kurs, genel olarak ekipler için oluşturulmuş ve Discord aracılığı ile organize edildi. Kullanıcıların hem teknik bilgilerini hem de becerilerini geliştirme olanağı sağlıyor.

  • Unreal Fast Track’in sonunda ekibinizin geri kalanı ile birlikte Unreal Engine üzerinden oyun yapabileceksiniz.

Peki, bu servisten nasıl yararlanabiliriz?

Resmi siteden kolaylıkla kaydolabilirsiniz. Unreal Fast Track şu anda kullanıcıların erişimine açılmış durumda ve 14 Mayıs’a kadar devam edecek.

Etiketler

Yazar Hakkında

Emre CANTÜRK

Grafik tasarım, bilim, teknoloji ile yakından ilgilenen tipik bir öğrenci :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad