PC HocasıOtomobilVolvo’dan Otomobillerine Hız Sınırı!

Volvo’dan Otomobillerine Hız Sınırı!

 

Volvo, ölümlü kazaların en az rastlandığı otomobiller arasında öne çıkan bir marka. Herkesin dilinde olan sağlamlığı ve bu sağlamlığın sebebi olan İsveç çeliği, Volvo otomobillerini daha çekici ve en önemlisi daha güvenli hale getiriyor.

Merkezi İsveç olan Volvo, daha önce de duyurduğu gibi otomobillerinin hız sınırını oldukça düşürdü. Otomobiller için belirlenen hız miktarı 180 km/h olarak belirlenmiş durumda.

Volvo’nun 2021’de üretilecek tüm modelleri için bu sınırlama geçerli. Daha önceden de duyurulduğu üzere Care Key uygulaması da devreye girmiş durumda. Care Key uygulamasını kısaca anlatacak olursak, acemi bireylere ya da tanıdık olan birisine arabanızı emanet ettiğinizde, otomobilin hız sınırını istediğiniz seviyeye çekebiliyorsunuz.

Spotify'ın Araba Modu Görünümü Tamamen Yenileniyor!

Bu şekilde, hem otomobilin içindeki bireyler hem de otomobiliniz sağlıklı kalmış oluyor. Volvo, bu özellikleri nedeniyle kullanıcılarına daha uygun fiyatlı kasko fırsatı da sunuyor. Bu tarz güvenlik sistemlerine hayat sigortamız diyemeyiz, trafikte bizi hayatta tutacak tek şey dikkat olacaktır.

Volvo, güvenlik konusunda bir çok yeni özellikle birlikte gelecek gibi duruyor. Bizleri yeni olarak nelerin beklediğini yakın zamanda göreceğiz.