PC HocasıOyunWatch Dogs 2 İçin Yeni Bir Oyun İçi Oynanış Videosu Yayınlandı

Watch Dogs 2 İçin Yeni Bir Oyun İçi Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Geçen sene çıkartmış olduğu Watch Dogs serisi ile eleştiri yağmuruna tutulan Ubisoft, tüm bu eleştirilerden ders aldığı gibi, yeni Watch Dogs 2 için videoları peş peşe yayınlamaya başladı. Bugün de Watch Dogs 2 oynanış videosu ve nasıl hack işlemlerinin yapıldığını anlatan bir video yayınlandı.

Yeni Lokasyon, Yeni Karakter ve Yeni Hack İşlemleri

Dün yayınlanan Watch Dogs 2 tanıtım videosunda oyun içi karakterler üzerinde farklı bir hikayenin nasıl işlendiğini görmüştük. Kurgu ve senaryo bu sene gerçekten çok tutacak gibi görünüyor. Olay San Francisco‘da geçeceği gibi, ana karakterimiz Marcus Holloway olarak belirtiliyor. Olayların gelişmesini tetikleyen ise karakterimizin işlemediği bir suç yüzünden kötü insanlar tarafından hedef haline gelmedi.

Ana karakterimiz Marcus, tüm bu olaylara karşı pes etmediği gibi, DeadSec isimli hacker grubu ile birlikte kafa kafaya vererek bu siber sisteme karşı savaş açıyor. Hatırlayacağınız üzere Watch Dogs oyununun ana teması “hack” üzerine kurulu. Yine Watch Dogs 2‘de de aynı hack teknikleri ve ileri düzey hack yöntemleri kullanılıyor. Bu yöntemler arasında Drone ile takip, şifre çözümlemeleri, otomobillerin hacklenmesi ve çevrede hacklenebilecek tüm cihazları görüntüleyebilen sistem Marcus Holloway tarafından kontrol ediliyor.

Watch_Dogs_2
Tüm Teknolojik Cihazlardan Yararlanabiliyoruz

Watch Dogs 2‘de şehirde bulunan tüm teknolojik imkanları sonuna kadar zorlayabiliyoruz. Dün sizlere bahsettiğimiz drone ile hack yöntemlerini kullanarak havadan ve karadan cihazları hackleyebiliyorsunuz. Açıkçası oyunda bile Drone kullanmak farklı bir duyguyu bizlere yaşatacak olsa gerek. Ek olarak Watch Dogs 2‘de sanal gerçeklik gözlüğü ve 3D yazıcılar oyunun içerisinde karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda çıkan tüm teknolojik ürünlerin ve otomobillerin yer aldığı gibi, otomobil kullanırken ateş de edebiliyoruz.

Watch Dogs 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Watch Dogs 2‘nin resmi olarak çıkış tarihi şuan için 15 Kasım. Eğer aksi bir durum olmaz ise oyun PC, Xbox One ve PS4 platformları için belirtilen tarihlerde raflarda olacak. Ubisoft UK tarafından yeni yayınlanan Watch Dogs 2 oyun içi oynanış videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

NOT: Oyunu oynamadan gözümüze çarpan bir olumsuz durumdan bahsedelim. Videoyu izlerken büyük ihtimal siz de denk geleceksiniz. Parkta iki kişi yumruklaşırken ve itişirken, bu yumruklaşmaların gerçekçi olmadığı ve hatta piksel kaymalarından kaynaklanan “vurmuyormuş da vurmuş” gibi görünmesi kafamızda soru işareti bıraktı.

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/watch-dogs-2-icin-yeni-bir-oyun-ici-oynanis-videosu-yayinlandi-21754-9957/ linkinden 12.06.2021 14:06:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video