PC HocasıOyunWatch Dogs 2 Videosunda Drone’lar Göründü

Watch Dogs 2 Videosunda Drone’lar Göründü

   

Ubisoft firması tarafından geliştirilen yeni Watch Dogs 2 oyunu bugün yayınlanan frangman ile gün yüzüne çıktı. İlk seriden de tema olarak yine dünyayı hackleme oyunu olarak devam eden Watch Dogs, grafikler, drone‘lar ve müthiş detayları ile göründü.

Watch Dogs 2’de Drone’lar Göründü

Bugün yayınlanan oyun içi videoda son zamanların en popüler teknolojik cihazlarından olan Drone‘ları da görüyoruz. Bir ilk olarak oyunlarda gördüğümüz Drone‘lar, kumanda kontrol sistemi ile takip ediliyor. Sanırsak ilerleyen zamanlarda bu drone’lar ile hackleme ve kişileri takip etme gibi görevleri üstleniyor olacağız. 15 Kasım tarihinde tüm dünya genelinde yayınlanacak olan Watch Dogs 2 için San Fransisco‘dan görüntüler ve sahneler yayınlandı.

Videoyu izlerken gözümüze silahlar, özel hackleme sistemleri, drone’lar, at maskeleri, silahlar ve daha fazlası gözümüze çarpıyor. Video aslında bugün tam anlamı ile yayınlanacakken, Twitch üzerinden 30 saniyelik bir reklamı sızdırıldı. Ardından video için telif hakkı gönderildi ve internet üzerinden kaldırıldı. Ancak şimdi de Watch Dogs 2‘nin uzun frangmanı yayınlandı. Açıkçası frangman her ne kadar Cinematic trailer tarzı olsa da, oyun içerisinde bu senaryoların olduğunu bilmek hepimizi heyecanlandıracak.

Watch-Dogs-2
Watch Dogs Ne Zaman Satışa Çıkacak ?

Dünyayı hackleme oyunu olarak piyasaya bugün duyurulan serinin ikinci oyunu Watch Dogs 2 ilk olarak 13 Haziran tarihinde E3 fuarında, ardından 15 Kasım tarihinde tüm dünya genelinde satışa sunulacak. Ubisoft ekibine ve destek çıkan diğer firmalara böyle bir oyunu geliştirdikleri için teşekkür ederiz. Açıkçası oyun dünyası için müthiş yenilikler bizleri bekliyor olacak. Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/watch-dogs-2-videosunda-dronelar-gorundu-21752-9948/ linkinden 27.01.2022 23:01:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner