PC HocasıYazılımwatchOS 8.5.1 Yayınlandı: Güvenlik Açıkları ve Problemler Düzeltildi!

watchOS 8.5.1 Yayınlandı: Güvenlik Açıkları ve Problemler Düzeltildi!

   

Cupertino merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Apple, bugün tüm ekosisteminde önemli düzeyde bir yazılım güncellemesi gerçekleştirdi ve bu güncelleme ile birlikte sorunları gidermenin yanı sıra çok önemli güvenlik açıklarının da önüne gitti. Bu güncelleme dalgasından Apple Watch kullanıcıları da faydalandı.

watchOS 8.5.1 sürüm güncellemesini almak için telefonunuz üzerinden Ayarlar uygulamasının Genel sekmesinde bulunan Yazılım Güncellemesi bölümünden güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Güncelleme işlemini yapabilmeniz için hem iPhone’nuzun hem de Apple Watch’unuzun en az yüzde 50 pil doluluğuna sahip olması gerekiyor.

Apple’ın güncellemeye ilişkin sürüm notlarına göre watchOS 8.5.1 güncellemesi, diğer ekosistem güncellemeleri ile hemen hemen aynı Apple Watch için güvenlik güncellemeleri ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/watchos-8-5-1-yayinlandi-guvenlik-aciklari-ve-problemler-duzeltildi-125804/ linkinden 28.05.2022 23:05:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial