PC HocasıOtomobilYeni Honda Civic Hatchback Prototipi Yayınlandı

Yeni Honda Civic Hatchback Prototipi Yayınlandı

 

Honda‘nın en çok tutulan modellerinden birisi olan Civic şekil değiştirerek yeni Civic Hatchback prototip versiyonu bugün yayınlandı. Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtılan Honda, yeni Civic hatchback versiyonu ile adeta büyülüyor.

Aracın tasarımına baktığımızda üretime hazır gibi görünse de, üzerinde yapılması gereken bir kaç rütuş bulunuyor. Sedan versiyonu ile kıyasladığımızda ise arada benzerlikleri görebilmek mümkün.

Civic Sedan modelinde iki farklı motor seçeneği ile gelen Honda, hatchback versiyonunda da yine iki farklı motor seçeneği ile satışa çıkartılması bekleniyor. Aracın hatchback versiyonunda 1.5 litre ve 2 litre hacimli motorlar yer alırken, 1.5 litrelik aracında 173 beygir, 2 litrelik aracında ise 158 beygir motor yer alıyor.

7 İNÇLİK ANDROID DOKUNMATİK EKRANLI

6 ileri vitesli manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri ile satılacak olan Honda Civic Hatchback‘in 7 inç boyutunda Android dokunmatik ekranı da bulunuyor.

Ayrıca Apple CarPlay ve Android Auto’ya destek vereceği konusunda söylentiler var. İlk olarak Honda Civic hatchback versiyonu Amerika’da satışa çıkartılacak. Aracın Türkiye fiyatı ise henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-honda-civic-hatchback-prototipi-yayinlandi-4866/ linkinden 29.07.2021 09:07:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • Abi bu arabanın makyajlı hali bu ama bizimkiler alır güzelim arabayı mahvederler modifiye yapicam diye

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video