Yeni Sürüm Apple AirPod’larının 2019’un Başında Piyasaya Sürülebilir

2019'un ilk çeyreğinde AirPod'larının yükseltilmiş bir versiyonunu yayınlayabilir ve cihazı 2020'ye göre yeniden tasarlayabilir. 9to5Mac in yayınladığı habere göre, Apple analisti Ming-Chi Kuo'nun yeni bir rapordan yola çıkarak 2019'da bazı özelliklerinde gelebileceğini belirtti. 9to5Mac'in tahminleri doğruysa, yeni modeller “kablosuz şarj desteği” ne sahip olsa da, bunun yükseltilmiş bir kılıf veya kulaklıklar olacağı konusunda net bir bilgi yok

Önceki söylentilerle uyumlu başka değişiklikler de var. Kuo, bir sonraki modelin yükseltilmiş Bluetooth özelliklerine, duruma göre yükseltilmiş bir kapak geleceğine ve bazı dahili bileşenlerin biraz daha pahalı olacağını söyledi. Ayrıca 2019'un suya dayanıklı olacak ve gürültü önleme özelliğine sahip olacak yeni bir high-end AirPod seti getireceğine dair söylentiler de var.

Muhtemel 2019 güncellemesinin yanı sıra, Kuo 2020 AirPod'lar için “yeni bir tasarım” olacağını, ancak ayrıntılara girmediğini ve uzun gecikmeli AirPower matı hakkında hiçbir şeyden bahsetmediğini belirtiyor . Kuo, AirPod'ların şimdiye kadar Apple'ın en popüler aksesuarı olduğunu söylüyor ve şirketin 2017'de 16 milyondan 2021'e kadar 100 milyondan fazla satacağını tahmin ediyor.

İlgili Etiketler