Yeni Toyota C-HR

Yeni Toyota C-HR için Türkiye Fiyatı Açıklandı! Fiyatlar İlginç

  Google News

Yeni Toyota C-HR bu ay itibariyle sahadaki yerini aldı. Türkiye’de satışa çıkan yeni serinin fiyatları ise bir hayli ilginç bir seviyede. Birazdan detaylı olan yeni Toyota C-HR fiyatlarına bakacağız ama baştan söylemek gerekirse bana göre çok da rekabetçi bir fiyatla satışa çıkmadı.

Aracın hangi donanımları var ve serinin Türkiye fiyatları paketlere göre nasıl değişiyor daha detaylı olarak değerlendirelim.

Yeni Toyota C-HR Türkiye Fiyatı ve Paketler

Otomobilin Türkiye’de satışa çıkan tek bir motor seçeneği olacak. 1.8 litrelik Hibrit motor, 5.nesil hibrit teknolojisiyle karşımıza çıkıyor. Tam hibrit motorlu olarak gelen serinin performans değerleri de ideal seviyede.

Yeni hibrit motorda, elektrikli motorun 95 beygir güç ve 185 Nm tork sunduğunu görüyoruz. İçten yanmalı motorla beraber yeni Toyota C-HR modelinin toplam beygir gücü ise 140 beygir olarak belirlenmiş.

Yeni Toyota C-HR

Bu motorla 100 km hızlanmasını 9,9 saniye içerisinde tamamlayan araç, maksimum da 170 km hıza kadar ulaşabiliyor. Birleşik motorun yakıt tüketimi kısmında ise 4,9 litrelik bir ortalama karşımıza çıkıyor. Daha güçlü bir motor ile aracın performansının ciddi ölçüde arttırıldığını söyleyebiliriz.

Yeni Toyota C-HR

Gelelim şimdi de yeni Toyota C-HR modelinin fiyatlarına. Fiyat kısmı beni biraz şaşırttı desem yeridir. Zira aracın bataryaları ve doğrudan aracın Türkiye’de üretildiğini düşünecek olursak, biraz daha uygun fiyatların sunulması beklentisi vardı. Chery gibi rakiplerin olduğu fiyatlandırma bandında yeni C-HR’nin işi biraz daha zor olabilir. Güzel kısım şu ki araç şu an için lansman indiriminde.

Yeni Toyota C-HR

2024 Toyota C-HR Fiyat Listesi

Donanım Seçenekleri Satış Fiyatı Lansman İndirimi
1.8 Hybrid Passion paket 1.800.000 TL 1.550.000 TL
1.8 Hybrid Passion X-Sport paket 1.980.000 TL 1.730.000 TL
1.8 Hybrid Passion X-Style paket 2.080.000 TL 1.830.000 TL

Araç için satışlar başladı. Stoklar konusunda ise henüz bir bilgi olmadığını belirtelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video