PC HocasıSosyal MedyaYouTubeYouTube Premium Kullanıcılarına Yeni Özellikler Geldi!

YouTube Premium Kullanıcılarına Yeni Özellikler Geldi!

   

Android ve iOS platformlarındaki YouTube uygulaması, tüm videolara “dinleme kontrolleri” adında yeni bir oynatıcı özellikleri dizisi getiriyor. Özellik şu anda yalnızca Premium abonelerine sahip kullanıcıların kullanımına açık. Eğer YouTube Premium sahibi iseniz kontrollere erişim sağlamak için video oynatıcısının üzerindeki üç noktaya tıklamanız gerekiyor.

Şirket bazı destekleyen müzik videolarında Dinleme Kontrolleri penceresini otomatik olarak açıyor ama otomatik açılma desteği olmayan videolarda kendiniz manuel olarak aktif hale getirebilirsiniz.

Dinleme Kontrolleri ile birlikte 10 saniyelik ileri ve geri sayma düğmelerinin yanı sıra oynat, duraklat ve önceki/sonraki videolar ile olağan kontrol setine sahip oluyorsunuz. Kontrol sayfasında ayrıca beğenme, kaydetme ve oynatmayı hızlandırma kontrolleri de yer alıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/youtube-premium-kullanicilarina-yeni-ozellikler-geldi-120862/ linkinden 29.01.2022 02:01:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner