PC HocasıSosyal MedyaYouTubeYoutube’a Gözlerinizi Rahatlatacak Gece Modu Özelliği!

Youtube’a Gözlerinizi Rahatlatacak Gece Modu Özelliği!

  arctis 7+   arctis 7+

Youtube‘un gece modu özelliğini kullanmak mümkün. Artık ekranı bembeyaz olarak görmeyebilirsiniz.

Youtube, hepimizin video izlemek veya video üretmek için girdiği bir site. Girdiğimizde ise saatlerimizi geçirebiliyoruz. Peki bu saatlerimizi alan sitenin bembeyaz teması gözlerimizi nasıl etkiliyor ?

Hepiniz farketmişsinizdir. Özellikler parlak ekranlarda beyaz sayfalar oldukça göz alıcı. Farketmeden saatler geçirsekte bir süre sonra gözlerimizin yorulduğunu hissediyoruz. Bunun için ise hali hazırda gece modu özelliği var.

Reddit üzerinde bir kullanıcının paylaştığı adımları izleyerek gözlerimizi yoran ekranı bi anda simsiyah bir sayfaya dönüştürebilirsiniz.

Peki bunu nasıl yapacağız ?

Gece modu özelliğini kullanmak için Google Chorme‘nin en güncel sürümünü kullanmanız gerekmekte. Tabi buna sahip olduktan sonra bir de konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açmak için ;

Windows : Ctrl + Shift +  I   /  Mac : Option + Command + I tuşlarını kullanmanız gerekmekte.

Açılan konsola : document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE” yazıp enter‘e tıklıyorsunuz. Sayfa yenileme işleminide yaptıktan sonra, Youtube hesap resminize tıklayarak Koyu renk modunu aktif edip gözlerinizi yormadan Youtube‘da rahatça dolaşabilirsiniz.

Tabi ki bu iş bu şekilde gitmemeli. Söylentilere göre Youtube bu özelliği kısa zamanda tüm kullanıcılara sunacak.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/youtubea-gozlerinizi-rahatlatacak-gece-modu-ozelligi-21662/ linkinden 20.01.2022 07:01:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

3 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner