Zlatan İbrahimoviç Zhowtime Adlı Web Sitesi Açtı

  Google News

Profesyonel futbol yaşamı boyunca klüpleri peşinden koşturan ve asi yapısı ile çok konuşulan İbrahimoviç, kariyeri boyunca atmış olduğu tüm gollerin listeli veya random bir şekilde yayınlandığı bir web sitesi hazırlattı.

Siteye normal bilgisayardan değil de mobilden giren kullanıcılar ise “Zlatan is way too big for your mobile” mesajı ile karşı karşıya kalıyor. Türkçe çevirisi olarak da “Zlatan mobil cihazlarda izlenmek için fazla büyük” diyor. Yani asi çocuk Zlatan futbol sahaları içerisindeki tavırlarını kendi web sitesine de taşıyarak egosunu yine ortaya koymuş.

zlatan-zhowtime-web-sites
TÜM KARİYERİ VE GOLLERİ YER ALIYOR

Sitenin hazırlanması tam 24 hafta sürmüş ve sitenin yapımını Ehsan Pourhadi adlı tasarımcı hazırlamış. Zaten aşağıdaki domain Whois bilgilerine bakacak olursanız sitenin üzerine kayıtlı kullanıcısının da Ehsan Pourhadi olduğunu göreceksiniz. Zhowtime web sitesine gelecek olursak, Zlatan İbrahimoviç nam-ı diyar İbra’nın 2001 yılından itibaren oynamış olduğu tüm maçlardaki golleri izleme fırsatı sunuyor.

Toplamda 62 milli takım ve 350 klüp takımları ile karşılaşmış olduğu maçlardaki tüm goller Zhowtime‘da yer alıyor. Zaten İbrahimoviç‘in bundan sonra atacağı goller de güncel olarak web sitesine eklenmiş olacak.

İlk başta belirtmiş olduğum üzere Zlatan şuan için mobil kullanıcılara ego dolu bir mesaj bırakmış. Ancak bu mesaj yakın zaman içerisinde kalkarak mobilden de erişim sağlanabilecek hale getirilecek. Zlatan’ın web adresine zhowtime(dot)com adresinden erişebilirsiniz.

ZHOWTIME WHOIS BİLGİLERİ

 

zlatan-zhowtime-whois

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video