Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkiye Fiyatı Değişti!

  Google News

Yeni bir Call of Duty oyunu, FPS tutkunları için her zaman yeni bir heyecan demek. Zira seri, kendi alanının en iyilerinden biri. Haliyle yeni gelecek olan Call of Duty Modern Warfare 2 yapımını da merakla bekliyoruz.

Bekliyoruz ama bu dakikadan sonra biraz daha buruk bir bekleyiş söz konusu olacak. Çünkü henüz oyun çıkış bile yapmadan zam haberleriyle gündeme gelmeye başladı. Türkiye fiyatlarında ciddi değişiklikler dikkat çekiyor.

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkiye Fiyatı Nasıl Değişti?

Çok değil, birkaç ay kadar önce oyunun ön siparişlere açıldığını duyurmuştuk. Steam üzerinden baktığımızda fiyatlar ideal denebilecek seviyede karşımıza çıkmıştı. Standart paketi satın almak isteyen kullanıcılar 699 TL ön sipariş ücreti ödüyordu.

Eğer Vault Edition paketini satın almak isterseniz de 869 TL gibi bir ücreti vardı. Eğer oyunu bu fiyatlardan ön siparişe vermişseniz şanslısınız. Zira bahsettiğimiz zamlar sonrasında Modern Warfare 2 Türkiye fiyatı 1000 TL sınırını geçti.

Call of Duty Modern Warfare 2

Yapılan güncelleme sonrasında;

  • Standart paket için ön sipariş fiyatı 1.099 TL,
  • Vault Edition paketi için ön sipariş fiyatı 1.499 TL oldu.

Yani bu denli bir zam bekliyor muyduk derseniz beklemiyorduk. Fakat şu da var ki son dönemde Steam oyun fiyatları artışa geçti. Henüz ön siparişte olan yapımlar da bu durumdan etkilenmeye başladı. Modern Warfare 2 bunlardan biri oldu.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video