PC HocasıOyunCall Of Duty Yeni Oyunu Uzayda Geçecek

Call Of Duty Yeni Oyunu Uzayda Geçecek

 

Geçen sene çıkan Call Of Duty serileri oyun severlerden çok fazla eleştiri alsalar da, bu sene ki Call Of Duty hakkındaki bilgiler ve detaylar çok ilginç! Yeni serinin Uzayda geçeceği hakkındaki bilgileri bizi de şaşırttı açıkçası. Detaylar haberimizde.

Yeni Call Of Duty Serisi Uzayda Geçecek

Mayıs veya Haziran ayı gibi duyurulmasını tahmin ettiğimiz yeni Call Of Duty oyunu bu sene Infinity Ward oyun motoru tarafından geliştiriliyor. Sürekli olarak almış olduğu şikayetler ve geri dönüşler için ciddi değişikliklerin yapıldığı yeni seride Uzayda olacağız.

Activision tarafından 2012 senesinde piyasaya sunulan Call of Duty: Black Ops II ile teknolojik savaşların içine girdiğimiz seride 2013 yılında Ghost ile modern savaşlara geri dönmüştü. Ülkemiz dahilinde oyun severlerin yaptığı yorumlara bakacak olursak CoD 2’den sonra büyük bir düşüşün olabildiğini görmek mümkün.

İkinci dünya savaşı döneminde tanıdığımız Call of Duty serisi modern savaşlar ile ilerlemiş ve ardından gerçek temalı savaş oyunu haline gelmişti. Şuan çıkacak oyunun Call of Duty Ghosts II olma ihtimali çok yüksek olsa da, kesin bir bilgi olmadığını belirtelim.

Call-of-Duty-Ghosts-3
Yeni CoD Serisi Ne Zaman Çıkacak ?

Yeni CoD serisi 9 Kasım 2016‘da PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında yayınlanması bekleniyor. Oyun 23.yüzyılda geçeceği gibi, tamamen Bilim-Kurgu odaklı olacak. Açıkçası uzayda nasıl bir Call of Duty serisi bizleri bekliyor olabilir herkes gibi biz de çok merak ediyoruz.

Aşağıdaki videoda da Call of Duty Ghosts 3‘e ait olduğu belirtilen traileri izleyebilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-yeni-oyunu-uzayda-gececek-21470-6509/ linkinden 16.10.2021 06:10:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • İyice cılkı çıktı Call of Duty serisinin para verip boşa emeklerinizi ziyan etmeyin

  • Merak ediyorum şimdi para kazanmak için böyle geleceği anımsatan oynlar yapıyorlar ama 50 yıl sonra ne olucak yeni oyunlar yapmak zorunda kalıcaklar ama amaç vb çoğu şey birbiri ile aynı olucak sadece oyunun içinde olucaz o kadar seneryoyu önceden bilmek zevkini azaltıcak …

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad