PC HocasıOyunCrackdown 3 Yeni Görüntüler Yayınlandı

Crackdown 3 Yeni Görüntüler Yayınlandı

 

Merakla beklenen Crackdown 3, yaklaşan yeni video oyunu için Xbox One’a yeşil ışık yaktı. İngiliz geliştirici Reaktif Games tarafından geliştirilen, eski liderliğindeki stüdyo, dizinin yaratıcısı David Jones ve yayımcısı Microsoft Studios 6, ilk olarak Xbox One 360 ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi yeni oyunları Crackdown 3’e ait yeni görüntüler yayınlandı.

 

3021333-2

 

Resmi forumda yayınlanan yeni resimlerde, oyunun diğer serilere göre daha gerçekçi silahlar ve karakterler olduğu görünüyor. Şuanda çıkış tarihi yok, ama Dizinin yaratıcısı Dave Jones, Microsoft yaz 2016 için Crackdown 3’e Jones’i önerdi. 2016 yaz döneminde geçerli göremeyeceğimiz Crackdown 3 yerine, o pencerede oynanabilecek olan oyunculu serisi karşımıza çıkacak. Bu bir beta testi veya kampanyanın başlatılması öncesinde bağımsız çok oyunculu sürümü ile olup olmadığının belli değil.

 

crackdown

 

Daha önce ayrıntılı olarak oyun yepyeni bir şehir ve daha önceki girdileri daha özelleştirme seçenekleri sunuyor. Oyuncular arasında ayrıca kadın ajan olmak mümkün olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/crackdown-3-yeni-goruntuler-yayinlandi-5509/ linkinden 16.10.2021 08:10:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad