Disney Plus

Disney Plus Fiyatları Yükselebilir

  Google News

Dijital yayın servislerine belli zaman aralıklarında zam geliyor. Netflix, Amazon Prime derken son olarak Disney Plus fiyatları değişmişti. Geçen yıl Aralık ayında gelen zamlar sonrasında servis eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Görünen o ki zamlar da gelmeye devam edecek.

Zira servisin abonelik fiyatlarına yurt dışı temelli olarak zam geldiği açıklandı. Muhtemelen yakın zamanda ülkemiz için de geçerli olacak fiyat değişikliklerini göreceğiz.

Disney Plus Fiyatları Ne Kadar Değişti?

Fiyat değişikliği için açıklama Bob Iger tarafından geldi. Bob Iger tarafından yapılan açıklamaya göre reklamsız Disney Plus üyeliği 10.99 dolardan 13.99 dolara yükseldi.

Disney Plus

Reklamlı abonelik servisi ise 7,99 dolar sabit ücretle devam edecek. Yeni fiyatların 12 Ekim tarihinden sonra geçerli olacağı da açıklandı. Ülkemizdeki sadece reklamsız abonelik servisi sunulduğunu düşünecek olursak, fiyatlar yakın zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

Yine de şimdilik resmi bir fiyat artışı bilgisi paylaşılmadı. Eğer Ekim ayında fiyat değişiklikleri yansıtılacak olursa muhtemelen ülkemiz için de önceden açıklanma yapılması gerekecek.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video