reklam
Ana SayfaOyunErtelenen Marvel’s Iron Man VR için Yeni Çıkış Tarihi

Ertelenen Marvel’s Iron Man VR için Yeni Çıkış Tarihi

Bizi takip eden kullanıcılar hatırlayacak. Sizlere Marvel’s Iron Man VR oyunu için çıkış tarihinin duyurulduğunu belirtmiştik. Aylar önce oyunun çıkış tarihi açıklandı.

Biz de bu tarihi paylaştık. İlk tarih 28 Şubat tarihiydi. Ama oyuna erteleme geldi. İlk ertelemenin açıklanmasının ardından 15 Mayıs tarihi duyuruldu. Hevesle, VR destekli Iron Man oyununun 15 Mayıs tarihinde çıkmasını bekliyorduk.

Marvel’s Iron Man VR bir kez daha erleme aldı

Marvel’s Iron Man VROyunu 15 Mayıs tarihinde bekleyenler için bir kötü haber daha geldi. Koronavirüs nedeniyle ikinci erteleme yapıldı.

Regions Of Ruin Oyunu Ücretsiz Olarak Sunuldu

15 Mayıs tarihinde çıkması gereken oyun neredeyse 2 aylık bir erteleme ile karşı karşıya. Resmi açıklamaya göre yapım 3 Temmuz 2020 tarihinde çıkacak.

Büyük bölümünün hazır olduğu düşünülen oyun için olası bir erteleme beklenmiyor. 2 kez geciktirilen ve aylardır beklenen oyun çok büyük ihtimalle bir kez daha ertelenmeyecek ve Temmuz ayının konuşulan oyunları arasında yer alacak.

VR oyunlarına eklenecek yapımın, çok eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Paylaştığımız videodan bunu siz de görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz