PC HocasıSosyal MedyaFacebookFacebook Mobil Uygulamaya Karanlık Mod Eklemeye Çalışıyor Ama Sonuçlar Hüsran

Facebook Mobil Uygulamaya Karanlık Mod Eklemeye Çalışıyor Ama Sonuçlar Hüsran

 

Facebook uygulamasına karanlık modu uygulamaya çalışıyor ancak perişan bir şekilde başarısız oluyor

Karanlık mod, şirketlerin pilinize veya gözlerinize nasıl yardımcı olduğunu belirterek son birkaç yılda ilgi topladı. Tüm büyük şirketlerin çoğunluğunu karanlık mod furyasına atladı. Ne yazık ki, Facebook halen hiçbir karanlık mod desteğine cevapsız kalan bir şirket oldu.

Hem Facebook cephesinde hem de WhatsApp cephesinde karanlık mod söylentilerini duyarken, Facebook’tan herhangi bir gerçek duyuru almadık.

Bazı nedenlerden ötürü şirket bugün bir çok kişinin aplikasyonlarında karanlık modu etkinleştirmeyi karar edindi ve eğer yayınladıkları sürüm kararlı sürüm ise ciddi şüpheler edinmemizde fayda var.

Karanlık modu uygulama üzerinde rasgele bir biçimde geldi ve kısa bir süre sonra dağıtılan kullanıcıların aplikasyonlarından geri çekildi ama Facebook’un planı bu şekilde ortaya çıktı.

Ne yazık ki, plan şu anda biraz bozuk görünüyor. Facebook’ta karanlık modun nasıl görünebileceğine dair bazı ekran görüntülerini görmek için aşağıya inebilirsiniz.

Facebook’un bu özellik üzerinde aktif olarak çalıştığı için mutluyum. Ancak, sahip oldukları zamanla, kişisel olarak Facebook’tan daha iyi sonuçlar bekledim. Bununla birlikte, karanlık modun ekran görüntülerinde görüldüğü gibi nihai olmadığı açıktır. Umarım Facebook yakında çözer ve yakında hem Facebook hem de WhatsApp için karanlık mod desteğini kullanabilir.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video