PC HocasıSosyal MedyaFacebookFacebook’tan yeni doğum günü videosu!

Facebook’tan yeni doğum günü videosu!

   

Facebook’ta her gün 100 milyonun üzerinde doğum günü mesajı paylaşıldığını belirten Facebook, kişiselleştirilmiş doğum günü videolarını kullanıma sundu. Facebook, doğum günü videoları ile insanların aile ve arkadaşlarının mesajlarını ve etiketlendikleri fotoğrafları bir araya getirerek kişiye ve güne özel bir video oluşturuyor.

 

 

 

 

 

1469771249_editor

 

Doğum günü videoları şöyle işliyor:

 

  • Doğum gününüzün ertesi günü Facebook bu özel günde paylaşılan fotoğraf ve mesajları bir videoda topluyor. Haber Kaynağınızda görünen video ile Facebook doğum gününüzü kutluyor.

 

  • 45 saniyelik videoda büyülü bir doğum günü pastası ışıklanarak hayata geçiyor ve içinden arkadaşlarınızın paylaştığı doğum günü fotoğrafları ve mesajları çıkıyor.

 

  • Videoyu dilerseniz zaman tünelinizde paylaşarak arkadaşlarınıza teşekkür edebiliyor, hatta isterseniz paylaşmadan önce içindeki fotoğraf ve mesajları düzenleyebiliyorsunuz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/facebooktan-yeni-dogum-gunu-videosu-22080-12160/ linkinden 28.06.2022 19:06:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

2 Yorum

  • Ben video paylasicaktim ama faceden çıkıp geri girince video kaybolmuş geri gelir mi

    • Merhaba,

      Taslak olarak kaydetme özelliği olmadığı için kaybolur geri getiremezsiniz.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video