PC HocasıOyunFar Cry Primal’da İlkel Hayvanlar

Far Cry Primal’da İlkel Hayvanlar

  arctis 7+

Ubisoft ekibi yine farklı bir konsept ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan yeni ve ilk oynanış videosunda Far Cry Primal tamamen ilkel bir zamanda ve ilkel hayvanlar ile karşılaşmaya her an hazır, eski zamanları baz alan yeni videosu gösterime girdi.

 

 

İLK ÇAĞLARA DÖNÜYORUZ

Far Cry Primal‘da ilk çağlarda olduğumuz gibi, ilkel silahlar ve o çağa ait hayvanlar ile mücadele ediyoruz. Mücadele ederken görevlerin de üstesinden gelmemiz gerektiği gibi, hayvanları evcilleştirerek kendimize yardımcı olarak da alabiliyoruz.

Oyunda şöyle bir güzellik var ki bence çok gerçekçi olmuş: Evcilleştirmiş olduğunuz hayvana bir süre sonra bakmazsanız size saldırmaya başlıyor veya kaçıyor. Genel olarak gerçek ve ilkel bir zamanı işleyerek bir ilke imza attıklarını belirtebiliriz. Açıkçası şimdiye kadar yayınlanan Far Cry serilerine nazaran çok farklı bir seri bizleri bekliyor.

Far Cry Primal‘in çıkış tarihi ise 23 Şubat 2016 olarak belirtilmiş durumda. Bilirsiniz, Ubisoft ertelemeleri pek sevmez o yüzden ilk olarak PS4 ve Xbox One için 23 Şubat tarihini beklemek gerekecek. PC versiyonu ise 15 Mart 2016’da oyun severlerin karşısına çıkacak.

far_cry_primal

SONUÇ

Açıkçası Far Cry Primal‘in düzgün bir hikayesi olmasını çok istiyoruz. Oyunun içerisindeki mekanikleri izlediğinizde çok profesyonelce hazırlandığı belli. Ancak oyunun gidişatını mükemmel kılan en önemli etkenlerden birisi de hiç şüphesiz o oyunun “hikayesidir.” O yüzden bu konuda Ubisoft’a güvenmek istiyoruz.

Videoyu izlerken oyun içi mekanlar çok güzel ve göze hoş geliyor. Silahların çeşitliliği konusunda fazla bir bilgi paylaşılmazken, yay, mızrak, ok ve balta gibi evcil silahların yer alması da heyecanı bir tık yukarıya çekiyor.

Ayrıca oyun içerisinde dikkat ederseniz “radar” bulunmuyor. Radar’ın olmayışı oyuna ayrı bir değişik hava katmış. Ne de olsa ilk çağlarda oynuyoruz, ne radarı. Far Cry Primal‘in yeni videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/far-cry-primalda-ilkel-hayvanlar-1781/ linkinden 02.12.2021 07:12:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner