PC HocasıHaberlerFortnite’ın Yeni Sezonu Tekrar Ertelendi!

Fortnite’ın Yeni Sezonu Tekrar Ertelendi!

 

En çok oynanan “Hayatta Kalma” oyunlarından olan Fortnite’ın yeni sezonu bir kez daha ertelendi. Epic Games, daha öncede bir etleme yapmıştı ve bu oyuncular arasında büyük bir tartışma konusu olmuştu.

Epic Games kanadından gelen açıklamaya göre 2. bölüm 3. sezon, 11 Haziran’da oyunculara sunulacak. Şuan bulunan sezon ise 6 Haziran günü kapanış yapacak.

Bildiğiniz üzere, her sezon kapanışında Fortnite’da bir etkinlik düzenleniyor. 6 Haziran Cumartesi günü saat 21:00’da bir kapanış etkinliği planlanmış durumda. Etkinliğe katılmak isteyenler 21:00’da oyunda bulunmalılar.

Epic Games, Fortnite’a uyarladıkları konserleri ile oldukça beğeni toplamıştı. Fortnite, 17 Temmuz’da çıkacak olan Tenet filmine de ev sahipliği yaptı, 22 Mayıs günü oyuna uyarlanan fragman ile oyuncuların gönlünü alma çalışmalarına devam ediyor diyebiliriz.

Geçtiğimiz sezon Party Royale haritası ile karşımıza çıkan Fortnite’ın, bu sezon nasıl değişiklikler yapacağı ise merak konusu. Oyuna bir kaç gün önce, kıyamet sayacı da habersiz bir şekilde eklenmişti. Yeni sezonda buna yönelik hamleler görebilme ihtimalimiz var gibi duruyor.

Yazar Hakkında

Mehmet Can ALVAR

Mehmet Can ALVAR

Herkes gibi onlardan değil kendi kendine olan birisi.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz