PC HocasıOyunKaty Perry’nin Mobil Oyunu Katy Perry Pop Çıktı

Katy Perry’nin Mobil Oyunu Katy Perry Pop Çıktı

 

Katy Perry Pop isimli yeni oyun iOS ve Android platformları için yayınlandı. Ünlü şarkıcının oyunu ve oyun hakkındaki detaylar haberimizde.

Başarılı pop şarkıcısı olan Katy Perry güzelliği ile dikkat çekerken, yaptığı albümler ve şarkıları milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Bundan üç ay öncesine kadar Kim Kardashian yaptırdığı mobil oyunu ile 85 milyon dolar gelir elde etmişti. Şimdi de Katy Perry Glu Mobile ile anlaşarak yeni oyunu Katy Perry Pop adı ile iOS ve Android platformları için yayınladı.

 

 

ÜNLÜLER MOBİL OYUNA MERAK SALDI

İlk olarak bu akımı Kim Kardashian başlatmış ve kısa süre içerisinde 85 milyon dolar oyundan gelir elde etmişti. Paranın kokusu çabuk yayıldığı için ardından Katy Perry Pop isimli oyun iOS ve Android platformlarında duyurularak oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Oyun şuana kadar iOS platformunda 29 bin kez, Android platformunda da 38 bin kez indirildi. Oyunun dil destekleri arasında Türkçe bulunmadığı gibi, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dilleri yer alıyor.

katy-perry-pop

OYUNDA NELER YAPIYORUZ ?

1984 doğumlu güzel şarkıcı Katy Perry‘nin bu oyununda müzik kariyeri yaparak basamakları tırmanıyorsunuz. Amaç dünya genelinde tanınmak ve her video klibinin milyonlarca kişi tarafından izlenmesini ve duyulmasını sağlamak. Ayrıca stüdyoya girerek şarkı kaydı yapmak, şarkı yazmak ve konserlere giderek Pop yıldızı olma konusunda yol alıyoruz.

Katy Perry’nin orjinal sesini oyun içerisinde sürekli duyduğumuz gibi, başlangıçta “Hey Katycat” seslenmesi ile oyuna giriş yapıyoruz. Oyunu indirip denemek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan hem iOS hem de Android cihazınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Katy Perry’nin “Hey Katycat” seslenişiyle başlayan intronun ardından başladığımız oyun Android platformunda çıkış gününe özel hediyeler de sunuyor. Güzel şarkıcınn resmi mobil oyununa aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir, Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz:

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/katy-perrynin-mobil-oyunu-katy-perry-pop-cikti-2446/ linkinden 30.07.2021 02:07:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Çok güzelll ama ilerleyen bölümler sıkıyor yavaş yavaş sanki çok tatlı olmuş 🙂

    • 3 Gündür oynuyorum hiç de sıkılmadım tavsiye ederim belki de Katy Perry’e aşık olduğumdan kaynaklanıyordur bilmiyorum ama 🙂

  • Katy Perry bu oyundan çok fazla para toplayamaz, oyun klasik bebek giydirme oyunu gibi bir müddet sonra sıkıyor

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement