reklam
Ana SayfaOyunLeague of Legends’ta Amatör Oyuncular Pratik Moda Girecek

League of Legends’ta Amatör Oyuncular Pratik Moda Girecek

Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede faaliyetlerine devam eden Riot Games, League of Legends‘a gelecek olan pratik mod ile amatör oyuncuları geliştirmek için çalışmalar yapacak. Pratik modda oyuncular altın, minyon ve itemlerden mesul olacaklar.

LoL’de Pratik Mod Nasıl Çalışacak ?

Riot Games ekibi ile daha önceden çok görüştüm. Hatta Üniversite’den bir çok arkadaşım şuanda Riot’ta görev yapmaktalar. Bana vermiş oldukları ufak bilgiler doğrultusunda yeni gelecek pratik mod hakkında bilgi sahibi oldum ve sizlere de aktarmak istedim. Gelecek olan yeni mod ile birlikte oyuncular kendi mekaniklerini geliştirmek için pratik yapacaklar.

Aynı zamanda bu mod üzerinde sınırsız altın, sınırsız item ve minyonları kontrol edebilme gibi avantajlara sahip olacağız. Ek olarak oyuncular bu moda giriş yaparak yeni buildler deneyerek internette pek çok sitede bulunan “ezbere” buildlerin önüne geçmiş olacak ve kendi bildiği yöntemleri uygulayacak. Riot kendi arasında bu yeni moda ise Sandbox adını veriyor. 

Smash Bros Ultimate için 16 Ocak'ta yeni bir karakter açıklanacak

riot-games-sandbox-mod
“Yeteneksiz Oyuncular da Bu Moda Düşebilir”

Hatta bir başka aldığım duyuma göre Riot Games yanlış hareket ve davranışta bulunan oyuncuları pratik moda atarak burada minimum 5 veya 10 maç atmaları ve kendini geliştirmeleri istenecek. Özellikle “yeteneksiz oyuncu” olarak report yiyen oyuncular pratik moduna hapsolabilir. Ancak bu detay şuan için duyumdan ibaret. İlerleyen günlerde League of Legends‘a gelecek olan güncelleme ile pratik modu daha kapsamlı ele alacağız.

Son olarak 2017 League of Legends sezonunun 6 Aralık tarihinde başlayacağını notlarımızın arasına ekleyelim.

 

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Advertisement